AMRITYOGA

Zima - Jaro 2024

Zdravím milé jogínky, jogíny a zájemce o tradiční jógu

Jelikož se již blížíme ke konci podzimního kurzu, informuji o dalším kurzu , který proběhne v době od 09.01.2024 do 30.04.2024, opět každé úterý, celkem 17 lekcí.

Prosím stávající jogínky, pokud byste věděly, že nebudete moci pokračovat, prosím o tuto informaci s předstihem, s ohledem na další zájemce, děkuji. Doklad o úhradě vám bude vystaven v novém roce s ohledem na možnost čerpání bonusu ze zdravotní pojišťovny.

Místo konání je i nadále sál PZKO v Třinci u 5. ZŠ v čase od 16:45 do 18:45 hod.

(je nutné přijít alespoň 10 min. před zahájením, jinak je vyhrazeno na přípravu 15 min. před a úklid 15 min. po konání lekce)

S ohledem na vyšší poptávku než je možná kapacita sálu a jednoho kurzu, a dále s přihlédnutím k tomu, že kurz bude probíhat v uzavřené skupině, budou upřednostněni zájemci, kteří si včas kurz uhradí. U nových zájemců je nutno v sekci "přihláška" vyplnit kontaktní údaje, u stávajících zájemců, pokud nedošlo ke změně, to není potřebné.

Úhradu je možné provést hotově nebo na bankovní účet č. 2300284374/2010 (do poznámky, prosím, uveďte vaše jméno a příjmení). 

Dále jen informace, že i nadále je v platnosti, že výpadek z kurzu je odečten a vrácen pouze u dlouhodobé zdravotní indispozice, a po projednání s lektorem, doklady k možnosti proplacení u zdravotní pojišťovny je možné i nadále využít. (u ČPZP u dokladu v hodnotě 1.500 Kč je vráceno 700 Kč, u dalších ZP je nutno si ověřit individuálně)

S ohledem na navýšení cen energií je bohužel upravena cena za 90 min. lekci na 120 Kč. 

Namasté :-)

 

 

 

                             

Aktuality

Sphere  Sphere